Witam w moim małym ekosklepiku!

To mój drugi blog i zamierzam tu połaczyć przyjemne z pożytecznym- będę tu sprzedawać swoje wyroby, głownie przetwory - smaczne i w 100% naturalne!

Będą konfitury, cytryny z rumem i dodatkami, pierniki świąteczne, lemon curd, ciasteczka okolicznościowe i inne

Na życzenie moge zrobić coś dodatkowego z mojego drugiego bloga.

Zapraszam!wtorek, 8 lutego 2011

Pralinki


Słodkie zakupy rozpoczynają produkcję pralinek. Różne smaki, kształty,kolory. Robione własnoręcznie - więszkość z belgijskiej czekolady. Zapraszam do kompletowania jedynych w swoim rodzaju bombonierek.
Cena ok 2,5 zł za sztukę plus cena własnoręcznie zrobionego pudełka (zdjęcie wkrótce). Może być z dedykacją.
Dla chętnych możliwość wykonania kosza okolicznościowego (np. Wielkanocny, ślubny,czy inny) - składającego się ze słoiczków z domowymi przetworami, do tego wlaśnoręcznie robione czekoladki, do wielkanocnego dodatkowo eleganckie pudełeczko z domowymi ciateczkami w kształcie jaj -ozdobionymi. Skład, wielkośc i cena takiego koszado uzgodnienia. Przykładowe zdjęcie już wkrótce!!!

2 komentarze:

  1. Od lat mam zamiar zabrać się za produkcję pralinek. Nawet pokończyłem szkoły w tym kierunku. Ale zawsze mi coś wypadnie, co mi odwraca uwagę i zakupione surowce idą na coś innego. Przeważnie na torty zamawiane przez znajomych.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja szkół nie kończylam - czyste samouctwo. Ale pod koniec maja wybieram się na szkolenie, coby nad techniką popracować, podejrzeć coś nowego. Na razie tez głownie dla znajomych, ewentualnie znajomych znajomych:)

    OdpowiedzUsuń